Facebook      


  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrada w związku

#1
Zdrada boli najbardziej. Niektórym jest się ciężko pozbierać. Jak sobie radziliście w takich sytuacjach? Jaka była wasza pierwsza reakcja?
Odpowiedz


#2
Szczerze to jedyna rzecz której osobiście nie byłabym w stanie wybaczyć zwłaszcza osobie którą bardzo kocham Smile jak radzić sobie w takiej sytuacji ? ciężko odpowiedzieć na to pytanie każdy inaczej przeżywa takie rzeczy na pewno nie można się tym zadręczać i uważać że to nasza wina. W takiej chwili najlepiej być blisko przyjaciół chociaż są osoby co jak np ja wolą być wtedy same. Jaka byłaby moja pierwsza reakcja ? Smile z liścia w gębę i do domu a potem wiadomo zapewne płacz.... smutek a z czasem było by to już przeszłością.
Odpowiedz

#3
Z jednej strony miłość ta prawdziwa powinna przezwyciężyć wszystko nawet zdradę ale skoro do tej zdrady doszło to czy ta miłość była prawdziwa?
Odpowiedz

#4
Z twojej strony może i tak, ale z drugiej to już nie.
Odpowiedz

#5
A co uważacie o seks kamerkach? Czy traktujecie to jako zdradę czy nie? Ja często korzystam ze strony: https://vivet.tv/show-up-tv gdzie są free kamerki i nie uważam tego za coś złego. Jak jest u was? Oglądacie czasem seks pokazy czy raczej nie korzystacie ze stron typu show up? Jeśli tak to co na to wasze partnerki?
Odpowiedz

#6
Osobiscie uważam, że nie powinno się korzystać z takich kamerek. Jest to lekceważenie uczuć drugiej osoby
Szukam podobnego toru tylko że dostępnego bez kursu bezpiecznej jazdy koło Warszawy http://driveracademy.pl/tor/
OdpowiedzDigg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.